Voda ve vašem bazénu bude díky vločkovači jiskřivá a křišťálová

0

Ať děláte, co děláte, tak voda v nádrži zkrátka nemá jiskru! A to jste si koupili opravdu výkonnou filtraci, vyměnili jste filtrační médium, a s oxidačním činidlem také nešetříte. A zákal je stále tu. Co s tím?

venkovní bazén

Na obávaný zákal existuje snadná a rychlá pomoc
Nechvalně proslulý mléčný zákal mají na svědomí drobounké částice, které jsou dokonce tak malé, že je běžná filtrace nedokáže zachytit. Ovšem zoufat si nemusíte, protože existuje chytré řešení, které vám pomůže tento nemilý problém efektivně vyřešit. Nejprve si ovšem musíte pořídit vločkovač do bazénu, což je speciální chemický přípravek, který zajistí, že se jednotlivé drobné částečky zákalu spojí do větších celků. A to je základ úspěchu, neboť tyto vločky bez potíží zachytí běžná bazénová filtrace. Po použití vločkovače se těchto drobných vloček můžete zbavit tak, že je necháte postupně projít bazénovou filtrací, která je zachytí prostřednictvím filtračního média.

Bude to ovšem nějakou chvíli trvat. Pokud se však těchto drobných usazenin chcete zbavit rychleji, aby vám nekazily požitek z koupání, pak do vody nalijte také další speciální přípravek – shlukovač, který tyto drobné vločky spojí do ještě větší celků. A ty po sedimentaci ke dnu snadno a rychle odsajete pomocí bazénového vysavače. Oba výše zmíněné chemické přípravky jsou lidskému zdraví naprosto neškodné, a můžete je používat bez obav z nežádoucích účinků na zdraví plavců.

plavecký bazén

Pravidelné použití dodá vaší vodě jiskru
Použití vločkovače je ideální ve všech případech, kdy máte pocit, že je voda příliš zakalená, že ztrácí jiskru anebo dokonce v situaci, kdy se ve vodě objeví viditelný mléčný zákal. Pravidelné užívání vločkovače vodu ve vaší nádrži znatelně projasní, takže bude křišťálově jiskřivá a všichni v okolí vám ji budou závidět!
Vybírat můžete z různých velikostí balení a volit můžete také mezi kapalnou a sypkou formou přípravku.

2/5 - (1 vote)

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.