Zábavné i otravné podivnosti, které ženy podvědomě dělají

0

Ačkoliv je ženská logika v mnoha ohledech neotřesitelná, jako například když při hádce vytáhnou i pět let starou křivdu, a vědí, jak ji využít ve svůj prospěch, nebo když  dokáží vyřešit problém ještě dřív, než se stane, jsou tu jisté podivnosti, které většina žen dělá, aniž by vlastně věděla proč, nebo nad nimi nějak zvlášť přemýšlela. Jaké to jsou?

udivená žena

Grimasy při líčení

Pozorovali jste někdy ženu, když se ráno u zrcadla maluje? Ačkoliv je make-up používán k tomu, aby zahladil nedokonalosti, a zvýraznil přednosti, samotné líčení působí velmi komicky, aniž by o tom žena uvažovala. Spousta žen totiž při nanášení řasenky vyvalí oči, a rty smrsknou do malého „o“. Při nanášení samotného make-upu se pak některé tváří, jako by kandidovaly na post prezidenta, a při natírání rtů zase roztáhnou ústa do takových rozměrů, že by vás spolkly zaživa. Nejlepší na tom však je, že si to ani neuvědomují.

nanášení řasenky

Nákupy

Nákupy patří mezi koníčky mnoha žen. Nejde jen o to, aby získaly co potřebují, ale především ten proces, kdy se mohou probírat věšáky plnými ramínek, a objevovat nové kousky. Nákupy jsou pro ženy zkrátka ekvivalentem lovu, který zase milují někteří muži. Jaké podivnosti při nich ale ženy dělají? Například dokáží překročit cenový limit, avšak stejně mají pocit vítězství, protože nakoupily ve slevách. Mnohdy zase přinesou z obchodu něco, co nepotřebují, možná to již dokonce mají, a to jen proto, že to bylo v akci. A ačkoliv se jindy při chůzi až nesnesitelně loudají, zkuste je vzít do nákupního centra v době slevových akcí. Usain Bolt by proti nim neměl šanci. 

Časové určení

Některé ženy jsou pověstné tím, že chodí vždy a všude pozdě. Ačkoliv je na to upozorníte, třeba i opakovaně, stejně se to příště stane zase. Možná vás napadne, že má špatně seřízené hodiny, nebo to třeba dělá naschvál. Důvod je však mnohem jednodušší. Až při přípravě si žena vzpomene, kolik věcí ještě musí udělat, a nemůže si pomoct. Je nutné je udělat okamžitě. A tak ve chvíli, kdy už by měla vyjít, ještě rychle umývá nádobí, hází prádlo do pračky, nebo pleje trávník.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.