S tímto dárkem nemůžete udělat chybu

0

Dobrou radou pro muže, kteří chtějí svoji partnerku překvapit ke Dni žen, je dárek, který lze užít ve dvojici. Společný pobyt v příjemném prostředí je dobrou volbou. Jedním z míst, ve kterém lze užít nejen pohádkový pobyt v prostorách zámeckého hotelu, ale i možnost vycházek do kouzelného prostoru zámeckého parku a výletů do okolních lázeňských měst, slibují příjemně strávený víkend. Jako třešnička na dortu je možnost neomezeně využívat nejen welness, ale i solné jeskyně, které jsou součástí areálu. Rovněž  několik druhů sauny – bio, finská, parní či eukalyptová – přinesou do těla novou energii.

Společná oslava

Součástí pobytu je i nabídka luxusní restaurace, nabízející k vyzkoušení kromě delikates světové kuchyně i speciality místní. Ubytovat se můžete v pokoj Deluxe, ve kterém se budete cítit opravdu královsky. Nejenže se vyspíte v prostorných postelích, zdobených jemnými textiliemi, vykoupete ve starodávné vaně na nožičkách, ale i večerní pohodu můžete užívat nabídkou občerstvení v přistaveném minibaru. Pokud se muži rozhodnou pro příjemně strávené odpoledne se svoji partnerkou v některém z welness zařízení, spojeném s příjemnou masáží a společnou večeří, rovněž udělají svým milovaným radost. Přinést odpočinek a úlevu těla dokáže párová thajská masáž. Při které je možné absolvovat masáž nohou pomocí aromatických olejů, bylinnou masáž, nebo tu, která se provádí lávovými kameny. Kterou přivítají všichni. Jak ženy, tak jejich partneři.

Na masáži

Protože problémy se zády mají v současné době všichni. Romantický je rovněž pobyt v apartmá, vybaveném vířivkou a saunou. V hotelu, ve kterém se budete cítit, jakoby se zastavil čas. Na programu budete mít jenom naprostý odpočinek a společné nicnedělání je možné přerušovat pobytem v sauně či vířivce. Pokoje jsou vyzdobeny květy a čekat tu bude láhev vychlazeného šampaňského. A navíc bude splněna i celoživotní touha po snídani, která je doručena přímo do postele. Stačí jenom zvolit hodinu a zázrak v podobě jahodových palačinek, míchaných vajíček, obloženého talíře dle vlastních chutí je doručen. Samozřejmě i šálkem dobré kávy a sklenice džusu.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.