Moderní kočárek

0

Byli jste obdařeny malým štěstím a čekáte až spatří své první světlo? Pravděpodobně chcete, aby vaše děťátko přišlo na svět a bylo jen v tom nejpohodlnějším prostředí. Už máte postýlku, přebalovací pult, veškeré vybavení pro vaše malé štěstí, ale co kočárek? Tak takový kočárek musí být pohodlný, velký a samozřejmě bytelný. Já vím, kde takový kočárek sehnat a vaše dítko si v něm bude hovět jedna báseň. Představuji vám kočárky Riko Brano Zelenazirafa. Tyto kočárky jsou samostatné, ve dvojkombinaci, ale i trojkombinaci. Skládají se z hliníkového podvozku, tudíž je lehký.

kočárek

Přední kola jsou otáčivá, ale samozřejmě je zde možnost aretace – zablokování otáčení kol. Centrální brzda je součástí a samozřejmostí pro bezpečnost vašeho děťátka, aby nikam neodjelo. Nastavitelné madlo rukojeti podle vaší výšky anebo zda vám vyhovuje, kočárek je potažený EKO kůží, takže i v tuto chvíli jsme mysleli na životní prostředí. Odpružení kočárku je velmi jemné a lehké, snadno vaše dítko uhoupete do hlubokého spánku. Součástí vybavení kočárku je matrace v korbičce i ve sportovní korbě, slída proti dešti a sněhu, síťka proti hmyzu, samozřejmostí jsou nánožníky a přebalovací taška na plenky, která je velmi prostorná.

sportovní kočárek

Sportovní korba je tří fázová, lze položit do úplného lehu, polo-lehu a sedu. Nastavitelná opěrka na nohy. Ve sportovní korbičce nesmí chybět bezpečnostní pásy, kterými připoutáte vaše sedící dítě, aby nevypadlo. Pásy jsou pětibodové. Stříška, kterou lze nastavit na pět poloh. Záleží na vás, v jaké poloze se vám zlíbí nebo ji chcete. Koš pod kočárkem je velmi prostorný, pokud chcete nakoupit, vejde se vám tam toho až až. Tenhle kočárek zvládne i horší povrch silnice, trávu a jemné lesní cesty. Bezpečnost dítěte je na prvním místě a my na vás mysleli. Náš kočárek je vyroben nejbezpečněji jak to jen lze. Vaše novorozeně se bude cítit v kočárku velmi příjemně a větší děti velmi šťastně.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.