Životní styl

0

Přemýšleli jste někdy nad tím, co je to lifestyle? Pokud ne, tak děláte chybu. Je to velmi ožehavé téma, o kterém se mluví hodně. Dříve se o něm vůbec nevědělo. Sice na jednu stranu ano, ale nikdo ho neřešil. Ještě před sto lety byl lifestyle něco jako velká neznámá. Myslím, že to nikdo nevěděl, že za několik desítek let bude tak populární, že to bude dnešní terno. V dnešní době se na lifestyle hodně vydělává a firmy se předhánějí v tom, kdo více vydělá. A musím tady říct, že bohužel na tomto způsobu života hodně lidí vydělává.

Každý má jiné představy o životě.

A většinou jsem to tak předražené, že se mi chce brečet. Ovšem ale jsou lidé, kteří toto hned koupí s myšlenkou, že budou krásnější a zdravější. Ovšem bohužel tomu tak není. Alespoň ve většině případech. Kdybyste měli být mladší a více sexy po nějakém jídlu, tak by pak takový byl každý. I já. Sice nejsem úplný blázen do bio života a taky občas ráda zhřeším nějakým velmi nezdravým jídlem, ale nepřeháním to.

Jděte lepší vlastní cestou.

A musím taky říct, že velmi obdivuji lidi, kteří jsou natolik skvělý, že dokáží udržet své chutě na uzdě a nejíst sladké. Alespoň tedy večer. Já jsem ten typ člověka, co miluje sladké, ale ve většině případě večer. Není nic lepšího, než večer u televize u filmu zobat ořechy v čokoládě nebo kýbl zmrzliny. Mě to moc baví. Vždy jsme to tak dělala se svým přítelem, se kterým jsem žila sedm let. Bohužel nám náš vztah vůbec nevydržel a odešel. Bohužel mi zbyl právě tento špatný zvyk jíst nezdravě v posteli. A i když to chci změnit, nejde mi to. Zkoušela jsem to několikrát, ale vždy se to zvrtne. Nevím, kde dělám chybu, ale mám velmi slabou vůli. Někdy vydržím tak dva dny večer nehřešit, ale pak se rozjedu a můj nový lifestyle je pryč. Myslím, že změna je dobrá, pokud vede na tu správnou cestu. Já si říkám, že se jen tak lehce nevzdám a budu to zkoušet stále. Věřím, že jednoho dne budu silná a svůj životní styl bude podle mých představ.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.