Prvotřídní odpočinek, na který jen tak nezapomenete

0

Dle nadpisu možná čekáte něco ve smyslu pěti hvězdičkového hotelu někde na Bahamách s péči all inclusive. Ale kdepak, zklamu vás.
Za svůj život jsem navštívila již nespočítatelně mnoho cizokrajných zemí, různých destinací a mořských vod, tentokrát jsem se rozhodla, že strávím dovolenou sama a v poklidu domova. Nepojedu nikam, nebudu řešit žádné vyřizování a papírování kolem dovolené, stát fronty na letišti, odbavovat se, prostě žádný stres, zda stihnu snídani či dorazím včas na svou plně zaplacenou penzi, nemusím se bát, že budu okradena, nebudu se mačkat na přeplněné pláži s davem dalších po moři lačných turistů, sdílet něčí názory, nemusím dělat kompromisy, prostě pohoda, klid a vyrovnanost se vším všudy.
relax u bazénu
Není nad to, o dovolené vyhodit budík do koše a vstát si, kdy se vám zrovna zachce, nasnídat se, kdy vy budete mít chuť, prostě nedělat nic, jen tak být a existovat.
Pokud máte pocit, že jste už procestovali téměř celý svět, zkuste letos využít dny volna v poklidu svého domova bez stresu a bez cestovní horečky.
 
Určitě znáte ten pocit, kdy vám o víkendu či osobním volnu zazvoní budík, který jste si zapomněli předešlý den vypnout a vy celý šťastní zjistíte, že nemusíte vstávat, tudíž budík s úsměvem na rtech zaklapnete a se slastným pocitem spíte dál. Schválně si zkuste nachystat budík na první den své dovolené. Ten pocit, kdy po nepříjemném zvuku budíku můžete opět s klidným srdcem zavřít oči a nadále spát je k nezaplacení.
balení na dovolenou
Naplánujte si letos volné dny tak, kdy nebudete muset vstávat, kdy vás nebude nikdo ani nic honit, nikdo vás nebude nikde čekat a ani vy nebudete očekávat někoho, kdo by vám zkřížil vaše plány.
Já jsem si takovou dovolenou náramně užila a troufám si tvrdit, že to byla jedna z mých nejlepších dovolených vůbec. Třeba vás to alespoň v něčem inspiruje a příště to vyzkoušíte také.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.