Prožijte netušené dobrodružství

0

Nejnovějším trendem v oblasti zábavy je něco na způsob počítačové hry (adventury), ve které jste hlavním hrdinou vy sám. Na tom asi není nic divného, protože ten, kdo podobné adventury už hrál, byl přeci tím hlavním. Nebo se do něho mohl alespoň po dobu hraní stylizovat prostřednictvím ovládacích prvků. Tady jde ale o něco docela jiného.

  • Tady jsou to skutečně vaše nohy, které někam utíkají a skutečně vaše ruce, jenž se dotýkají záhadných předmětů.

hromadný úspěch

Pokud si koupíte jakoukoliv počítačovou hru, pak na zadní straně máte většinou vytištěno, jaké bude mít na váš počítač požadavky. I zde je zapotřebí splnit některé podmínky.

  1. Chuť zúčastnit se něčeho nového.
  2. Touha po dobrodružství.
  3. Chtít zažít skutečný adrenalin, ačkoliv vám rozhodně žádné nebezpečí nehrozí.
  4. Uvítat možnost, dozvědět se něco nového. Třeba i o sobě.
  5. Rozhodnout se překonat své hranice.

pekelný les

Jestliže jste přesně tento typ, pak je exit game Pardubice to pravé pro vás. Jak název napovídá, jedná je o ÚNIK. A to rovnou dvojnásobný. Odložte na chvíli starosti a otočte se k realitě zády. Vstupte do světa, kde vás čeká netušené dobrodružství. Budete se muset dostat z místnosti za pomoci svého vlastního rozumu a logického uvažování. Čeká na vás spousta hádanek a překvapení. Úspěšným luštěním se dostanete vždy o kousek dál.

ztracen v budově

Se svým týmem to zvládnete

Vezměte s sebou rodinu nebo kamarády a sestavte dvou až pětičlenný tým, ať v tom nejste sami. A nejen z tohoto důvodu, ale společné zážitky utužují přátelství a dobré vztahy. Kromě toho si vyčistíte hlavu a konečně zažijete dobrodružství, které jste zatím jen znali z obrazovky vašeho počítače nebo notebooku. Tady ovšem nemůžete hru na chvilku stopnout a jít si uvařit kávu.

  • Máte totiž pouhých sedmdesát pět minut, abyste svůj tým dostali do bezpečí.
  • Tak zapněte mozek naplno a jde se na to.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.