Jak vhodně obléct děti na svatbu?

0

Dostali jste pozvánku na svatbu? Skvělé, těšíte se, máte z toho radost a ve stejnou chvíli Vás napadne „Co si vezmu na sebe?“. Ano, celoživotní problém nejedné ženy při jakýchkoliv situacích. Natož tak vymyslet, co si vezme muž, kterému musíte pomoci. A dále, jak vhodně a hezky obléct děti? Otevřete jejich šatník a nenacházíte nic moc slavnostního, co by se na svatbu hodilo. No nic, hlavně nepanikařit, termín svatby znáte, máte čas si vše naplánovat a sehnat. Jdeme na to.
 chlapec s motýlkem
Děvčata:
• nejmenší holčičky-bílé šatičky z lehounkého materiálu s širokou sukýnkou, mašle kolem pasu, bílé botičky,
   čelenka do vlasů s motivem květiny
• větší holčičky-šatičky také v bílé barvě, nadýchané, nařasené sukýnky, krajky, brokát, satén, tyl, šifon, brokát,
   bílé botičky, ozdobné čelenky, sponky do vlasů
• slečny-bílé šaty, jednodušší styl, elegantní bílé boty, do rozpuštěných vlasů vplétané květiny, případně lehce
   svázané bílou saténovou stužkou
 znuděné družičky
Chlapci:
• chlapečci-bílá košile nebo bílé triko s dlouhým rukávem, vestička, černé, nebo tmavě modré kalhoty, tmavé
   botičky
• malí kluci-bílá košile, vestička, černé, nebo tmavě modré kalhoty, motýlek, tmavé boty, případně celý oblek
• chlapci-bílá košile, vestička, černý, nebo tmavě modrý oblek, kapesníček do klopy, motýlek nebo vázanka,
   tmavé boty, černé ponožky
 
U méně tradiční svatby, kdy si ženich a nevěsta volí jiné než tradiční barvy oděvu, kterými jsou černý oblek, bílá košile a sněhově bílé šaty, mohou také děti obléci oblečení v méně formálních odstínech. Nicméně stále by se mělo jednat o jemné pastelové barvy, a hlavně ne křiklavé vzory.
 
Nepodceňujte sílu doplňků a pamatujte na holčičí čelenky, stuhy, mašle, sponky, krajky, kloboučky, květiny, bílé střevíčky, punčocháče, pokud bude chladno tak i bolerka a u chlapců věnujte pozornost hlavně výběru vhodných bot, které není vždy snadné koupit. Je důležité, aby měli chlapci společenskou obuv, tmavou, i podrážka by měla být tmavá, ne světlá a měli byste se vyhnout teniskám, ty se opravdu na takovou událost nehodí.
 nejmenší svatebčanka
Slavnostní oblečení pro děti můžete zakoupit ve specializovaných internetových nebo kamenných obchodech se společenskou módou, ve svatebních salonech, v bazaru, nebo od kamarádek, které už mají takovou událost za sebou. Každopádně nenechte se strhnout při uvažování výhradně na oblečení Vašich dětí. Myslete také na ně, jak se v něm budou cítit, abyste Vy sami neupřednostňovali krásné, naškrobené oblečení, které děti bude celý den škrábat nebo škrtit a díky tomu si den neužijí a budou plakat. To si přece nepřejete, takže hlavně pohodlí a roztomilou krásu navrch. Bavte se.
 

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.