Kamenný obklad do interiéru

0

Snažíte se oživit stěny svého interiéru? Rekonstruujete nebo stavíte dům a nechcete už oku nelahodící bílé či jinak barevné stěny? Skvělým řešením jsou vnitřní kamenné obklady. Pokud hledáte tento typ obkladům máte při výběru téměř neomezené možnosti. Můžete vybírat z různých barev, dekorů a i struktury kamene.

Kamenný obklad interiér

Trend dnešní doby
Kamenný obklad interiérový je trendem, který vyhledává čím dál více lidí. Kamenný obklad lze pořídit ve dvou variantách – umělý obkladový kámen a přírodní obkladový kámen. Přírodní obkladový kámen je skvělý dekorační prvek a můžete s ním obložit prakticky každou stěnu. Různorodost povrchu, barevnost a struktura krásně doplní každý interiér. Takový obklad se hodí nejen do obývacího pokoje, ale i do koupelen nebo kuchyní.

Instalace obkladů by měla probíhat odspodu nahoru. Pokud se při obkládání naskytne roh, je dobré začít s obkladem u něj. Při instalaci je nutné udržovat rovinu, aby na sebe obklad pěkně navazoval. Vhodné je při instalaci brát obklady postupně z více balení, aby jste si zajistili různorodost barev a struktury. Řezání obkladů je snadné, stačí vám bruska s diamantovým kotoučem.

Kamenný obklad břidlice

Pokud se rozhodnete pro přírodní kamenný obklad určitě neprohloupíte. Utvoříte si doma originální a moderní stěnu, kterou nikdo nemá, protože i když budete mít stejný dekor jako váš soused nebo známý, nikdy se nestane, že byste obklady naskládali úplně stejně. To je výhoda kamenných obkladů – co stěna, to originál. A pokud máte navíc šikovné ruce, zvládnete si stěnu obložit sami a budete mít skvělý pocit z dobře odvedené práce. Údržba stěny je také velice snadná. Jednou za čas ji stačí přetřít navlhčeným hadříkem, aby se na ní nedržel prach.

Stěna s kamenným obkladem vám bude dělat radost spoustu let, hodí se do každého interiéru a vydrží krásná spoustu let.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.