Dokonalá ložnice

0

Po dlouhém a náročném dni se často už nemůžeme dočkat, až se odebereme do peřin. Vidina pohodlné a ustlané postele nás vábí a konejší po celou cestu domů. Těšíme se na jemné pohlazení ložního prádla a měkoučkou matraci, která naše unavená těla ukolíbá ke spánku. Každý máme představu o dokonalé ložnici trochu jinou, ale jedno nás spojuje. Ložnice představuje oázu klidu, pokoje, míru a odpočinku. Nikdo si do postele dobrovolně nebere práci a povinnosti. Neřešíme v ní problémy a úkoly, které nás čekají. Chodíme si ulehnout s čistou hlavou a vstáváme svěží, připraveni na další skvělý den. A přesně taková je idea. Ložnice Skvělý domov vám ostatně pomohou načerpat inspiraci pro zařízení vaší oázy klidu a nastolení určité harmonie.Moderní ložnice
Tím nejdůležitějším prvkem je samozřejmě postel. Někdo preferuje měkkou, někdo naopak tvrdší. Ke spokojenému spánku si musí cestu najít každý sám, ale jedno je jasné. Je třeba pořídit skutečně kvalitní. Nikomu se jistě nezamlouvá zvuk vrzajícího rámu, pohyby nestabilních roštů a už vůbec ne proleželá matrace. Jelikož spánkem trávíme velkou část našich životů, je namístě udělat pro něj vše, co je v našich silách.
Kromě postele bychom měli zvolit vyhovující osvětlení. Kromě stropního svítidla je samozřejmostí také noční stolek s příjemnou lampičkou, která nevadí očím a navodí atmosféru vhodnou pro nadcházející spánek.
Před ulehnutím je třeba samozřejmě dostatečně vyvětrat, ujistit se, že je teplota v pokoji příjemná. Čistý vzduch napomáhá ke kvalitnějšímu spánku a předchází bolestem hlavy.Postel s medvídky
Jak již bylo zmíněno, jsou věci, které do postele nepatří. Kromě práce zde také nejíme, netrávíme hodiny u notebooku a pokud možno ani na telefonu. Čím více toužíme po kvalitním odpočinku, tím méně bychom měli věnovat sledováním elektroniky. Zejména pak večer.
Řiďte se heslem „Méně je více“ a zařiďte si ložnici v minimalistickém stylu. Přemíra nábytku a dekorací škodí. Sestavte si tento prostor tak, abyste se každý večer těšili, až si zhasnete a odeberete se do říše snů.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.