Záznam v registru dlužníků

0

Problémy se splácením mohou potkat každého a zpravidla jsou způsobené nečekanými výdaji, které nelze rozložit do měsíčních splátek. Potkat přitom mohou i zodpovědné klienty a mnoho z nich se pak s tímto problémem potýká i několik let. Jakýkoli záznam v registru dlužníků je totiž červenou vlajkou pro většinu klasických bankovních institucí a zamezí poskytnutí spotřebitelského úvěru, hypotéky nebo leasingu na automobil.

kasička

V případě zájmu o úvěr nebo hypotéku je proto potřeba, zaměřit se na jiné finanční instituce, které nelpí na čisté bonitě a pomáhají klientům, kteří se již do problémů v minulosti dostali. Americká hypotéka bez registru je toho skvělým příkladem a lze díky ní získat finance na vlastní podnikání, stavbu rodinného domu nebo splacení jiných pohledávek. Jedinou podmínkou je vlastní nemovitost, které slouží jako zástava a která zastřešuje celý úvěr. Změnou doby splácení pak lze korigovat i měsíční splátky a přizpůsobit je potřebám rodiny nebo jednotlivce.

dřevěný domek

Náhlé potíže v podnikání

Nečekané výdaje mohou být likvidační nejen pro rodiny, ale také pro firmy a často znamenají konec podnikání a spoustu zaměstnanců bez práce. Řešení přitom existuje, a to v podobě nebankovního úvěru, který poskytne potřebné finanční prostředky během velmi krátké doby. Díky této pomoci může firma přečkat špatné období bez nutnosti zastavení provozu nebo prodeje. Vypůjčené peníze lze pak splácet postupně, a to do maximální délky 30 let. Po stabilizaci situace lze navíc úvěr postupně snižovat, a to mimořádnými splátkami. Příjmy ani obraty firmy přitom nejsou podstatné a čerpat peníze mohou i začínající firmy, které ještě nemají dostatečnou historii pro klasické bankovní instituce. Jediné, co je potřeba udělat, je vyplnit dotazník s kontaktem a počkat, než se Vám ozve některý z našich specialistů.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.