Vztahy jsou složité a komplikované

0

Dalo by se říct, že to pokaždé začíná stejně, zamilovaností. Někdo se nám zalíbí, přeskočí jiskra, přeběhne řeč, zjistíme základní informace jeden o druhém a pak už to jede. Jedno setkání, druhé a třetí, čtvrté a páté. Těšíme se na toho druhého a dostáváme se do fáze zamilovanosti a tím to všechno začíná, takzvané růžové brýle sundáváme až po několika měsíčním, někdy i po několika ročním vztahu. V ten moment má zamilovanost přejít v lásku. Láska by měla být dlouhodobější a měla by už něco vydržet. Jenomže se může stát, že se najdou po nějaké době ve vztahu skulinky, do kterých když rýpneme, tak je zle!

Jeden druhého nemůžeme vystát, hádáme se, nerozumíme si. To, co bylo dříve, už dávno neexistuje a my nevíme, jak si máme poradit. Trápíte se? Nerozumíte partnerovi či partnerce? Máte manželku, která si pořád na něco stěžuje? Řešíte nějaké problémy, těžké životní období? Rozvádíte se nebo jste na cestě k rozvodu? Nebo si jenom nerozumíte? Nejste vůči sobě tolerantní? Máte komplikace v komunikaci nebo jenom každodenní běžné rutinní neshody?

muž a žena problémy

Případů, proč to přestane fungovat, je opravdu mnoho. Jenomže jak si pomoci?

Možná Vám může pomoci partnerská poradna Praha.

Názor někoho jiného, pochopení a vcítění. Zde můžete vždy probrat své strasti. Sdělíte, co Vás trápí, můžeme se to společně snažit napravit, najít vhodné řešení. Nemusí to vždy končit rozvodem nebo rozchodem. Někdy se stačí někomu takzvaně „vyzpovídat“. V manželské nebo partnerské poradně se řeší naprosto cokoliv od drobných banalit a obyčejných neshod v životě až po složité a těžké životní situace.

muž kytic

Bezproblémový vztah snad ani neexistuje, vždyť jsme lidé. Jenomže to umíme umět napravit, pokud to napravit chceme. Poradna může pomoci oběma v páru. Je vhodná také jako terapie před rozvodem či rozchodem, aby se lidé mohli rozumně domluvit a zbytečně netrápili ještě své zdraví.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.