Erotická masáž může být i léčebným prostředkem

0

Pomáháte sami sobě i masérce – nikdo z nás není tak dokonale láskyplný, aby na sobě neměl co zlepšovat, všichni děláme chyby a dopouštíme se skutků, s nimiž se rozhodně neradi pochlubíme. Těch cest k práci na sobě samém je mnoho a jednou z nich jsou i masáže a dotýkání se povrchu těla. Zní to možná trochu nadneseně, ale působení energie, která se při tom zesiluje, dokáže rozpouštět staré rány, usazené blokády, a to jak v tělesné (fyzické) rovině, tak i v té mentální.

dívka v plavkách

Doteky na obnaženém těle, a to nejen „v rozkroku“, přináší vzrušení a rozkoš už jen samy o sobě, masérky jsou připravené plnit vám vaše touhy a přání, nemějte obavy se svěřit, co a jak vám vyhovuje. Kromě genitálií existuje více tělesných bodů a erotických zón, které nám přináší potěšení, jako je např. šíje a zátylek, vlasatá část hlavy, třísla a vnitřní části stehen, pupík, a dokonce i chodidla. Erotické masáže mohou mít mnohem vyšší kvalitu, nežli klasické sexuální uspokojení ve formě pohlavního styku, nepodceňujte sílu působení energie, rozprouděné pouhým dotýkáním se něžnou a teplou dívčí dlaní.

Síla energetického mostu

Erotická masáž je mimo jiné i prostředkem, kdy se mezi masérkou a klientem vytvoří energetický most, obě osobnosti se navzájem v energetické rovině propojí a mohou na sebe působit. Jestliže si tuto skutečnost uvědomíme, pak můžeme vědomě pracovat s energií tak, jak to dovedli mnozí mistři již ve starověku. Již tehdy byly techniky erotických masáží považovány za vrchol rozkoše a slasti a sloužily jako prostředník k dosažení většího sebeuvědomění ve vztahu k sobě samému i k ostatním živým bytostem.

krásná dívka

Ať už zvolíte jakoukoli techniku, vybírejte svým srdcem – vnitřním hlasem (intuicí), co vám vyhovuje. K těm nejsilnějším patří celotělové doteky (full body), footjob a lap dance. Můžete je vzájemně kombinovat a doplnit o lávové kameny a vířivou lázeň. K atmosféře vzájemné důvěry napomáhá i intimní prostředí a naprostá diskrétnost a soukromí.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.