Tip na dovolenou s dětmi na Moravě

0

Krásnou dovolenou lze prožít i v naší malé, ale příjemné zemi. S dětmi pak hledáme ubytování, které vyhovuje jejich, ale i našim potřebám. Kombinaci odpočinku pro dospělé, a zábavy pro děti, nabízí Hospůdka na Haldě.

Hospůdka na Haldě

Hospůdka na Haldě je kouzelné místo s rybníkem, průlezkami, restaurací, spoustou domácích zvířat, ale i dalšími aktivitami. Najdete ji v Boršicích, kousek od Uherského Hradiště, tedy ve Zlínském kraji. Toto místo milují jak turisté, tak i místní.

hnědá koza

Ubytování

Ubytovat se můžete v penzionu, který se nachází v hlavní budově s restaurací, nebo v nově vystavených apartmánech. Apartmány jsou hezké, čisté, disponují koupelnou, a také základním sociálním zařízením, včetně malé kuchyňky a televize.

Zábava

Zábavy v místě je nejvíce hlavně pro děti. Najdete zde dvě krásná dřevěná hřiště, kde jsou jak houpačky, domeček se skluzavkou, lanové hřiště, dřevěný kůň, bezpečná přízemní trampolína, a mnoho dalšího. Pak také lanovka pro děti, bagr s ovládáním na nabírání balonků, a k zapůjčení je i dětská motorka. Můžete se podívat do farmářské ZOO, kde uvidíte především kozy, slepice, krůty, prasátka, koně a ovce. Pro ty si můžete koupit za symbolický poplatek v automatu krmení, a určitě vás zaujme, že ochočené kozy jedí klidně i z vaší ruky. Některé dny se pak od 12 hodin mohou děti povozit na koníkovi. Mimo to je tu krásný rybníček, kde můžete vodou střílet na kovového panáka, nebo pumpovat vodu do uměle vytvořeného potůčku.

autodrom motokára

Občerstvení

Najíte se ve chválené restauraci, která disponuje i zahrádkou, ochutnáte výbornou točenou zmrzlinu, či si můžete zaskočit na něco drobného k okénku.

Zábava v okolí

Můžete si udělat výšlap na hrad Buchlov, či na Barborku, navštívit Buchlovský zámek s krásnou zahradou, kde se natáčela spousta českých pohádek, zajet se osvěžit do aqua parku v Uherském Hradišti, či na přírodní koupaliště v Nové vsi, podívat se na lamy ve Starém Městě, kde najdete také krásnou KovoZOO, či Autodrom.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.