Půjčovna společenských šatů

0

Společenské šaty! Pro každou ženu vidina krajek a hedvábí, dlouhé, široké a rozevláté sukně a pocit dámy na úrovni! Pořízení jakýchkoliv společenských šatů však není levné – spíš naopak! Společenské šaty pro různé slavnostní události jsou finančně nákladné, protože náklady na jejich ušití jsou vysoké. Drahé látky a jejich velké množství, našité ozdoby a aplikace zase vyžadují zručnost a vysokou kvalifikaci švadlen a v neposlední řadě se musí zahrnout náklady módního návrháře. Takže z toho je patrné, že ne každá žena si může takovou krásu dovolit. A přece jen tu jedna cesta je – půjčovna společenských šatů. Tam si dámy mohou vybrat konkrétní model a jestliže jeho velikost nevyhovuje tělesným partiím ženy, šaty budou upraveny na míru.

ball-4666913_1280

Příležitostí a slavnostních událostí, kde chtějí ženy vypadat jako princezny, je během celého roku dost a dost. Může jít o běžný ples, anebo o ples maturitní (pak bude potřebovat vhodné šaty jak dcera, tak i matka), návštěva divadla, svatba, aj.

My se dnes pozastavíme u společenských šatů plesových. Dámy si mohou vybrat z hotových modelů, které si lze jednak zapůjčit, koupit ve výprodeji, anebo zakoupit naprosto nový model. Záleží na požadavcích, vkusu a peněžence klientky.

Za jakých podmínek si mohou ženy šaty vypůjčovat?

V půjčovní smlouvě klientka podepíše, že byla seznámena a souhlasí s výpůjčním řádem. Šaty se půjčují na ramínku a ve speciálním přepravním obalu. V takovém stavu musí být zase vráceny. A samozřejmě bez poškození. Pokud k poškození šatů dojde, musí klientka škodu uhradit v plné výši. Při rezervaci společenských šatů se hradí záloha ve výši 50 % celkové zápůjční ceny. V ceně šatů nejsou zahrnuty doplňky, které také můžeme klientkám nabídnout.

dress-1146503_1280

A protože naše půjčovna šatů je součástí módního salonu, můžeme pro vás ušít jakékoli společenské šaty na míru, a to buď podle vašeho vlastního návrhu, anebo podle naší nabídky.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.