Náročná práce

0

Zemní a výkopové práce oceníte hlavně tehdy, pokud se hodláte něco stavět. Já si pamatuji, když jsme doma na zahradě kopali jímku. To se nám samozřejmě hodily zemní a výkopové práce. Byla jsem opravdu moc ráda, když můj otec někoho sehnal. Můj otec vyhledal jednu firmu, která se zajímá zemními a výkopovými práce. A ze začátku to chtěl dělat otec sám. Jenom že to pro něj bylo opravdu velmi náročné. Můj otec měl totiž taky svou firmu, která se zabývala auty. Nicméně ale on musel být taky velmi často v práci.

Kopání je fyzicky náročné.

Ze začátku tuto práci chtěl dělat se svým bratrem, mým strejdou. Jenomže to ale nakonec nedopadlo. Bylo to asi opravdu hodně složité a náročné. A tak otec nelenil a objednal si zemní a výkopové práce. A já si myslím, že můj otec v tomto případě udělal opravdu nejlépe. Alespoň si mohl dělat svou práci a po práci si pořádně odpočinout. Protože můj otec už není nejmladší. Navíc je po operaci zad a kolene. Takže je jasné, že jim to sám kopat nemůže. Možná by to ukopal, ale nemohl by oddělávat hlínu. Je opravdu moc těžká a všichni víme, že práce některá nešlechtí, ale způsobuje problémy.

zemní práce

Můj otec si právě při kopání díry málem poranil hodně páteř. A taky jsem ráda, že se otec na kopání jímky tedy vykašlal. Myslím si, že objednat si firmu zemní a výkopové práce je opravdu ta nejlepší volba. A myslím si taky, že i strejda tohle ocení, že se může věnovat rodině, a ne kopat jímku. Nakonec to dopadlo všechno dobře a my máme konečně už novou jímku. Navíc si říkám, že i kdybych já někde něco potřebovala na svém domě, tak si taky objednám zemní a výkopové práce. Tam jsou mladí kluci, co mají sílu. A navíc já, holka, bych asi nic už dokázat nedokázala. Jsem spíše na to, že každému dám jídlo k práci a pití, ale že bych kopala díru? Tak na to mě neužije. A jak jste na tom vy? Udělali byste si náročnou práci sami nebo si vezmete formu?

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.