Mobilheim – dům pro každého

0

Obydlí podle vašeho vkusu? Vyzkoušejte mobilheim Praha. Široká nabídka různých druhů i typů, skladové zásoby a navíc, vám dům můžete postavit úplně nový. To všechno jsou naše služby, kterými to však nekončí, ale právě začíná. Dům si můžete vybrat z našich skladových zásob, najdete tam velice levné mobilní domy. Mají široké použití a nesčetně způsobů využití. Můžete je používat jako kancelář nebo malou a praktickou dílnu, například pro ruční výrobu, také je můžete použít místo chaty, nechat si je postavit na zahradu, kde přebýváte pouze přes sezónu. Poslední možností je zvolit si takový typ domu, ve kterém budete moci bydlet natrvalo, tedy celoroční typ obydlí. Ten je velice praktický a hodí se na každý pozemek, nepotřebujete k němu stavební povolení a ušetříte také za základovou desku.
vzorníky barev.jpg
v Dům vám postavíme úplně nový. Je zde možnost, že si jej také navrhnete. Klidně si zvolte, jak má být velký a jak bude vypadat zvenku či zevnitř. Snažíme se vyhovět všem klientům. O nic se nemusíte starat, vše zařídíme.
v Domy jsou vhodné pro mladé rodiny s dětmi, pro páry, které se chtějí osamostatnit, pro lidi, které už nebaví bydlet v bytě a poslouchat sousedy ale i pro ty, kteří nemají moc peněz a přesto by chtěli mít své vlastní bydlení. Hodí se pro jednotlivce, ale také pro celé rodiny.
interiér obýváku.jpg

Nesčetné výhody

Mezi hlavní výhody se řadí:
1. Nízká pořizovací cena
2. Levné měsíční náklady
3. Mobilita – můžete obydlí kdykoliv nechat přemístit
4. Mnoho různých variant využití
5. Sezónní dům
6. Celoroční bydlení
7. Kancelář, prostředí pro podnikání
8. Vlastní dům – žádné stavební povolení
9. Žádné starosti – vše zařídíme
10. Postavíme, provedeme terénní úpravy, dovezeme, odborně ustavíme a napojíme.
V tomto typu bydlení si každý musí najít své priority. Rozhodně to má své klady, ale pro někoho i zápory. Za celý dům zaplatíte opravdu málo, za to byste ani nepostavili, ani si nepořídili velký byt. Cena je proto hlavním důvodem, proč lidé volí právě mobilheimy pro své budoucí bydlení.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.