Darujte k Vánocům tyto elektronické módní doplňky!

0

Blíží se Vánoce a nastává ideální čas porozhlížet do ideálních dárcích pro své příbuzné nebo přátele. Zapomeňte na běžné ponožky, které všem nadělujete každý rok. Zapomeňte na „módní“ trička, která jste našli při výprodejích. Udělejte pro jednou změnu a nadělte svým blízkým o něco dražší předměty, nicméně které jim udělají mnohem větší radost než trapné bílé bavlněné ponožky. S těmito tipy, co lehce zasahují do světa oblečení a trendy oděvů rozhodně neprohloupíte.

bezdrátová sluchátka

Moderní způsob poslechu hudby

Technologie se neustále vyvíjí a my se již nemusíte dusit na nepraktických sluchátkách s velkými kabely vedoucími z uší do kapsy. Díky Bluetooth technologii můžeme mít v uších bezdrátová sluchátka i bez toho, abychom je složitě rozmotávali. Stačí je jen zapnout, spárovat s telefonem a můžete začít poslouchat. Jedinou nevýhoda těchto sluchátek je ta, že si je musíte pravidelně nabíjet, což není vždycky zrovna ideální. Pokud jste na cestách, vždy můžete využít možnosti powerbanky, ale i ta nepřekypuje neomezeným množstvím energie.

 

Chytré hodinky

Ačkoliv klasické analogové hodinky mají své kouzlo a při nošení formálních obleků vypadají více stylově, chytré hodinky, které umožňují daleko víc než pouhé ukazování času jsou ze stránky praktičnosti daleko lepší. S takovýmito hodinkami máte možnost snadno a rychle volat nebo přijímat hovory, psát zprávy nebo poslouchat hudbu bez toho, abyste vyndavali svůj mobilní telefon z kapsy. Podobně jako Bluetooth sluchátka, tak i hodinky se dají spojit s vašim telefonem a přímo na ruce můžete ovládat jeho základní funkce nebo využívat základních aspektů vašeho chytrého mobilu.

chytré hodinky

Fitness náramky

Zejména po Vánocích lidé nejčastěji cvičí a snaží se zbavit těch přebytečných kil, které během svátků nabrali. Darujte svým bližním pomůcku, která jim v honbě za opětovanou sexy postavou pomůže. Fitness náramek jim pomůže s hubnutím a to tak, že jim bude ukazovat například tep srdce, počet úderů za minutu, počet nachozených kroků, množství spálených kalorií apod. Pokud člověk bude mít na sobě tento náramek i během spánku, některé dokáží i změřit i samotnou kvalitu spánku.

 

Je samozřejmé, že všechny tyto potencionální dary nejsou levnou záležitostí, nicméně pokud vám na vašich přátelích a rodině skutečně záleží, udělejte jim radost a dejte jim pod stromeček skutečně něco za co budou rádi a vy nebudete muset sledovat ty otrávené obličeje při pohledu na ponožky a oblečení, které stejně na nový rok vrátí.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.