Proč muži nesnáší nakupování

0

Představte si nákupní dům, plný oblečení, bot a prádla. Naplňuje vás tato představa nadšením, nebo zoufalstvím. Pokud se jedná o první variantu, pak jste nejspíše žena. Pokud se jedná o variantu druhou, pak jste nejspíše žena. Ano existují i vyjímky. Někteří muži nakupování milují. Ale není jich moc. Proč muži nesnáší nakupování?

nadšená nakupující žena

1.      Příliš moc možností

Nákupní domy jsou plné oděvů a bot, máte tolik možností si vybrat něco na sebe. Pro muže je to mnohdy až moc. Vidí totiž spoustu potenciálně špatných rozhodnutí a odrazuje je už ta představa vybírat si ze všech těch možností jednu či dvě.
nákupní košíky

2.      Moc lidí

Muži většinou nemají rádi davy. A při nakupování potkávají spoustu cizích lidí, navíc vám mnohdy cizí člověk vleze jen tak do kabinky nebo vám vlezlá prodavačka neustále stojí za zadkem a chce vám pomáhat. O to muži na rozdíl od žen nestojí.

3.      Je zdlouhavé

Nakupování je většinou zdlouhavé, především pokud nakupuje žena. Ono není tak jednoduché si vybrat top k daným lodičkám či džínům. Muži nechápou, proč nám to tak dlouho trvá a úplně nejhorší je, když po nich chceme součinnost, radu či pomoc. Proč by vás jako měli neustále ujišťovat v tom, že ta žlutá sukně vypadá skvěle? Raději vám odsouhlasí vše, než by riskovali další hodinu v obchodě.
oblečené figuríny

4.      Nemohou jej řídit

Pokud žena nakupuje, muž má smůlu a musí se podřídit jejím přáním. Navštívit ještě jeden obchod, vybírat boty, hodnotit oblečení. Některé obchody mají i pohovky pro ty, kteří čekají na své partnerky. Ani to jim však není mnohdy dopřáno. Většina žen totiž touží po schválení od muže a nenechá jej jen tak sedět na gauči.

5.      Nemá jasný plán

Většina mužů potřebuje mít plán, kam půjdou, co tam koupí. Tak to ale ve většině případů při nakupování nefunguje. Ženským sportem je vlastně obíhání jednotlivých obchůdků jenom proto, aby nakonec věc koupili v tom prvním navštíveném.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.