Přírodní bio sirupy pro všchny

0

Pro naše zdraví, dobrou obranyschopnost a správné fungování všech orgánů je velmi důležité dodržovat pitný režim. Dospělý člověk by měl denně vypít 2 až 3 litry. U dětí je to kolem 1,5 litrů. Jelikož je naše tělo z většiny tvořeno vodou, pak je jasné, že je třeba obměňovat a čistit tekutiny. Močí se vyloučí škodlivé látky pro náš organismus a tělo se zbavuje všeho, co nepotřebuje. Proto je dobré vypít dostatek tekutin, aby mělo tělo šanci se zbavit těchto nežádoucích látek.

sirup z máty

Při nedostatku tekutin dochází k dehydrataci organismu. Prvními příznaky toho, že nám chybí voda může být bolest hlavy, malátnost a také únava. Pokud pijete i kafe, tak se z těla vyloučí mnohem více vody a tak je třeba vodu opět do těla doplnit. Samozřejmě je důležité, jaké tekutiny do těla dostáváme. Slazené nápoje, chemické šťávy, slazené minerálky to vše je sice dobré, ale zároveň se do těla dostane zbytečný cukr, chemické látky a další umělé přísady. Proto je dobré se naučit pít i obyčejnou vodu či bylinkové a ovocné čaje. Dobrou volbou jsou i přírodní bio sirupy. Ty jsou vyráběné z bylin či ovoce. Většina z nich bývá i bez přidaného cukru nebo jsou doslazené jen třtinovým cukrem.

bio sirupy

Sirupy jsou vhodné i pro děti. A díky bylinkám či ovoci, ze kterého jsou sirupy vyráběné, dostanete do těla i účinné látky obsažené v daných bylinkách. Některé sirupy se tak hodí při nachlazení a to konkrétně třeba lipový sirup, rakytníkový sirup či mátový sirup bez cukru. Vhodný je i meduňkový, mateřídouškový či šípkový sirup. Díky těmto sirupům si můžete udělat limonádu, přidat je do čajů, ale i do pečení. Sirupy mají lahodnou chuť, jsou osvěžující a hlavně jsou přírodní. Takže se do těla zbytečně nedostávají chemické látky a velké množství cukru. Pokud vám nejde pít obyčejná voda, pak jsou pro vás sirupy skvělou volbou.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.