Co dát dítěti?

0

Každá doma má své a jinak tomu není ani ve světě pohádkových postaviček. Pokud máte tedy v blízké době jít na narozeninovou oslavu nějakému dítěti, určitě byste měl vědět, jaké pohádkové postavičky, v dnešní době frčí. Platí totiž pravidlo, že nejlepší dárek je právě ten s oblíbenou pohádkovou postavou! Pusťme se tedy do toho, představujeme vám ty nejoblíbenější!

dítě s hračkou

Znáte mašinku Tomáše? Ne, nevadí, ve zkratce si ji představíme. Jedná se o klasickou lokomotivu s velkýma očima a krásným úsměvem. Na děti působí velmi přívětivým a kamarádským dojmeme a to hlavně proto, že se svými kamaráda zažívá nesčetná dobrodružství. Mašinku Tomáše naleznete jak v televizi, coby televizní seriál, tak v knížkách. Na trhu je i celá řada hraček s motivem této kamarádské pohádkové postavy. Nejoblíbenější je asi mašinka Tomáš koleje Masinka-tomas.cz.

Kromě mašinky Tomáše tu jsou ale i další postavičky! Obdobou této lokomotivy je i Bořek stavitel. Ten je nestárnoucí klasikou již po několik generací a i současné děti ho zkrátka milují. Kromě různých lopatek a pracovního náčiní s tímto motivem, jsou velmi oblíbené i dětské hrací dílny.

hrající si dítě

Velmi oblíbené jsou i všechny postavičky z dílny amerických pohádkových producentů. Těmto postavičkám fandí především malé holčičky, které prostě milují všechny tyto princezny a královny – a je úplně jedno, jestli jde o Šípkovou Růženku, Popelku, nebo jakoukoliv jinou. Všechny jsou dokonalé a každá malá slečna si přeje být jako ony. Určitě tak k narozeninám jako dárek ocení nějaké překrásné šaty, korunku, kouzelnou hůlku nebo cokoliv, co jim tyto krásné princezny bude připomínat.

Kluci v tomto věku pak velmi často tíhnou po hrdinech z fantasy filmů a seriálu. Tyto nestárnoucí klasiky se pak snaží taktéž napodobovat. Určitě tak zabodujete s nějakou střílecí zbraní, propracovaným kostýmem superhrdiny nebo autodráhou.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.