Chytím je všechny!

0

Vzpomínáte na fenomén Pokémon Go Krekrrr? Pokémoni. Seriál, hra a život. Seriál se začal vysílat kolem roku 1997, a tak postupně začal ovlivňovat tehdejší dětskou populaci a drží si stále svou sílu. Seriál sledovali děti i dospělí a mnoho z nich k tomuto japonskému seriálu tíhnou do dnes. Kdo by neznal slovo „Pikachu“? Malá krásná vřelá úžasná příšerka se srdcem na dlani ovládla a okouzlila svět.

Pokemon - Pikachu

V následujících letech se Pokémoni rozrostli a již jsme mohli hrát karty s námětem nebo jsme měli originální hry. Pokémoni byli všude. V neposlední řadě došlo i na počítačové, PS i Xbox hry. Na konzolích nesměli chybět. Našlo se tu mnoho vděku a hry se hráli velmi dobře. Vžít se do role, kdy je mým úkolem posbírat co nejvíce pokémonů a chytit je všechny! To vyvolávalo husí kůži stejně tak jako úvodní zněla z nich. V následujících letech se Pokémoni rozrostli a již jsme mohli hrát karty s námětem nebo jsme měli originální hry. Pokémoni byli všude. V neposlední řadě došlo i na počítačové, PS i Xbox hry. Na konzolích nesměli chybět. Našlo se tu mnoho vděku a hry se hráli velmi dobře. Vžít se do role, kdy je mým úkolem posbírat co nejvíce pokémonů a chytit je všechny! To vyvolávalo husí kůži stejně tak jako úvodní zněla z nich. Hry se hrají do dnes. Určitě jste slyšeli o nejznámějším „Pokémon GO“ – hra byla původně pouze na mobilech a dále se rozšířila i na herní konzole. Hra opět ožila jiným světem. Mohli jste chodit po ulici a sbírat je – chytat je. Hra byla spojená s pohybem venku, a tak děti neseděli pouze u počítačů či telefonů a byli na čerstvém vzduchu. Hrálo se i o zabírání různých arén, které většinou byli u velkých památkách v okolí. Lidé si tak mohli nacházet i nové přátelé, kteří měli stejný zájem.

Pokemon go kluci

Ohlas se sice po pár letech spíše utišil, nicméně hra je populární do dnes. Vývojáři se stále snaží dát uživateli perfektní zážitek. Vydali pár rozšíření, které je možná hrát i s novou generací pokémonů, a tak se zvýšila možnost a počet chycených nestvůrek. Slabina toho byla i taková, že zarytých fanoušků se bohužel rozšíření již nelíbilo, a tak hrát přestali. Tato hra je velice zajímavá a tehdy předběhla svou dobu. Dokáže vás uklidnit, ale i díky ní zažít napětí i oheň v sobě, když například nechytíte dlouho „lovenou zvěř“. Hra není pouze pro děti, ale je i pro dospělé a dokáže pobavit nejrůznější věkové kategorie.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.