Chutný kvetoucí čaj

0


Jsem ráda, že u nás v rodině se pijí čaje. Samozřejmě, že nedodržujeme čaj o páté, i když mě by se tohle líbilo, ale jedna moje babička ze strany mého otce, tak ta právě dodržuje čaj o páté. Také se jí docela všichni smějeme. Nevím proč, jenomže mě to vždycky přijde vtipné. Moje babička se vždycky u čaje o páté cítí velice důležitě a myslí si, že je u toho velice taková vážená a že by tohle měl dělat každý. Mě tohle ale nebaví. Já zase takhle moc vážná nejsem, ale na druhou stranu jsem ráda, že moje babička má kamarádku, která s ní téměř každý den chodí na čaj o páté, chodí buďto k babičce domů anebo k její kamarádce.

S dědečkem jsme milovali čaje.

Ale co se týká čajů, tak zase já mám také ráda čaje. Mám ráda ovocné čaje a také bylinné čaje, když mi není dobře, dám si meduňkový čaj anebo také heřmánkový čaj. V poslední době jsou ale také velice moderní kvetoucí čaje. Pokud nevíte, co jsou to kvetoucí čaje, tak se prvně podívejte na webové stránky darka-shop.cz. Najdete tam katalog čajů, a to včetně takových čajů, kdy jsou kvetoucí čaje také vhodnou alternativou, když třeba nevíte, jaký dát někomu dárek. Opravdu se to hodí jako originální skvělý dárek. Kvetoucí čaje jsem si dříve dopřávala také s dědečkem.

Kvetoucí čaje jsou velice zvláštní.

Dědeček už bohužel tady mezi námi není, takže si kvetoucí čaj dopřávám pouze jenom výjimečně, protože na kvetoucí čaj mám pěkné vzpomínky na svého dědečka. Nebyl to s dědečkem čaj o páté, ale spíš, jak jsme si ho dávali takhle kdykoliv během dne. Třeba když jsme se s dědečkem povídali anebo když si dědeček četl knihu, u které vydržel klidně i dvě nebo tři hodiny. K tomu jsem mu vždycky většinou udělala kvetoucí čaj. A právě takovéto kvetoucí čaje jsou klidně i na půllitru vody. Půl litru horké vody, takže nám to vždycky bylo třeba na čtyři klasické šálky čaje a opravdu nám moc chutnal. Často jsme si ho sladili medem nebo také do něj dávali citron anebo kapku skořice.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.