Originální hodinky

0

Doplňky dokážou dát každému outfitu šmrnc, doladí celkový vzhled. Dokonce i těm nejobyčejnějším (ku příkladu triko, džíny a tenisky). Módní doplňky dokážou odpoutat pozornost od nedokonalých proporcí. Místo jednoho kousku oblečení si pořiďte raději více doplňků.

Jaké doplňky zvolit?

  1. Boty

Boty jsou zásadní. Máte-li špinavé boty, hodně to o vás vypovídá a naopak. Navíc dokážou šíleným způsobem ovlivnit finální outfit. Nemáte-li dnes náladu na žádný speciální outfit, vezmete si nějaký obyč, ale stále ho můžete alespoň těmi boty ozvláštnit.

  1. Pásky

Pásky – zde je docela jedno, o jaký pásek se bude jednat. In jsou jak ty tenké, tak i ty široké. Měly by být ve stejné/podobné barvě jako vaše kabelka a boty.

  1. Kabelky

Kabelky – zde je to taktéž na vás. Zda preferujete větší kabelky nebo ty, kde se vám vejde pouze mobil, peněženka a klíče.

mini kabelka přes rameno

  1. Brýle – hlavně teď v slunečných dnech, jsou pěkným, ale zároveň praktickým doplňkem
  2. Šperky, bižuterie a hodinky

Hodinky jsou podle mě velmi podstatným doplňkem. Slyšeli jste někdy o dřevěných hodinách? Ne?

Jedná se o české dřevěné hodinky, kde jsou kompletně vyřezávaný ručně bez počítačově řízených nástrojů. Většina lidí si myslí, že když se jedná o dřevěné hodinky, budou těžké na ruce, jedná se o nesmysl, tohohle se určitě obávat nemusíte!

dřevěné hodinky

V ručně vyrobených dřevěných hodinkách perfektně šlape strojek QUARTZ a vše pěkně jistí minerální sklíčko. Kdo si vybere hodinky Sceletus nebo Decurio, tak ho pro změnu potěší automatický strojek. Hodinky můžete ještě vylepšit safírovým sklíčkem.

Volba řemínku, jaký zvolit?

Můžete se rozhodnout pro pravou kůži, anebo pokud chcete být naprosto originální, je možno vyrobit dřevěný řemínek. Dřevěné náramky jsou ošetřeny tungovým olejem, který nechá vyniknou krásu dřeva a karnaubským voskem, který je vhodný na údržbu.

Related Posts

© Sark.cz - Všechna práva vyhrazena.